Trump je ruským agentom. FAKE NEWS! V skutočnosti sa s Rusmi spolčila Hillary Clinton a DNC!

Už vyše roka nás médiá zahŕňajú správami o údajnom spolčení Rusov s kampaňou Donalda Trumpa, že Trump je tajným ruským agentom, bábka Putina, že Putin ovplyvnil americké voľby v prospech Trumpa. Tieto neuveriteľné a nepodložené výroky vypustil do éteru John Podesta – hlavný predseda Clintonovej kampane, takmer v momente, keď bolo jasné, že boj o prezidentské kreslo prehrala. Od toho dňa nás každý deň média bombardovali nepodloženými správami o tom, že Trump je ruským agentom a bol do pozície dosadený Kremlinom. Každý jeden deň ste si nemohli pozrieť jednu jedinú televíznu stanicu, ktorá by o tomto nehovorila. Správy nehovorili o ničom inom, len o spolčení Trumpa s Putinom. FBI dokonca začalo vyšetrovanie a za niekoľko mesiacov aktívneho vyšetrovania nedokázali vyprodukovať žiadne výsledky. Dokonca aj prominentní členovia demokratickej strany museli uznať, že žiadne dôkazy o ich údajnom spolčení neexistujú.

Slovenské média ako SME a Denník N (čo je v podstate kópia SME) za ich kolegami z Fake News CNN nezaostávali ani o stotinku a pravidelne bez omeškania produkovali očierňujúce články, ktoré boli absolútne nepodložené. V krátkosti by som chcela uviesť niekoľko príkladov:

1.Trumpov syn Donald Trump Jr. sa počas volebnej kampane stretol s ruskou právničkou, ktorá mu ako súkromná osoba (bez ohľadu na krajinu jej pôvodu) naznačila, že má dôkazové materiály o Hillary Clinton. Donald Trump Jr, Jared Kushner a Paul Manafort sa s ňou stretli v Trump tower, no žiadne informácie im neposkytla a chcela sa iba baviť o adopciách. Stretnutie trvalo len niekoľko minút.

Tu je citát zo SME (7. september 2017, Trumpov najstarší syn sa nebránil informáciám o Clintonovej: “Trumpov tábor pritom dlho trval na tom, že nikto spojený s kampaňou nemal žiadne kontakty s Rusmi snažiacimi sa ovplyvniť americké prezidentské voľby. Samotný Trump mladší sa neskôr vyjadril, že Veseľnická mu nijaké informácie o Clintonovej neposkytla a stretnutie s ňou bolo pre neho len stratou času.

Keď sa táto akože “kauza” prevalila, mnoho médií volalo Trumpa mladšieho vlastizradcom a dokonca tvrdili, že by za to mal byť odsúdený. Tieto tvrdenia dnes v novom svetle naberajú úplne iný rozmer.

Podotýkam, že “komentátor” pre SME Nicholson si dovoliť vyprodukovať nasledovné tvrdenie (20. júl 2017, Trumpov barter s Putinom? Netešme sa): “V príbehu údajnej ruskej snahy sabotovať vlaňajšie voľby v USA vždy chýbal dôveryhodný motív. Skutok sa zrejme stal, ale vždy vo vzduchu visela otázka, čo tým vlastne chcel Putin dosiahnuť? Len vyviezť chaos a zmätok z Ruska do západných demokracií? Či zariadiť víťazstvo ruského agenta (Trumpa) a tým docieliť zrod novej éry ruského partnerstva s Washingtonom?” Toto len podčiarkuje absolútnu neprofesionalitu a zaujatosť tohto samozvaného “komentátora”, ktorého by som z redakcie vykopla cez zatvorené dvere!

Niektorí komentátori sa rozhodli situáciu dotiahnúť do nových výšok, kde Trumpovo rozhodnutie odvolať šéfa FBI Jamesa Comeyho nazvali novým Watergate a že takto priamo dokázal, že sa má čoho báť. Dnes môžeme iba skonštatovať, že Comey bol naozaj vyhodený pre jeho nekompetenciu.

Nezabudnime ani na nekonečné obviňovania, že emaily demokratickej volebnej komisie boli ukradnuté ruskými hackermi a publikované prostredníctvom Wikileaks, pričom Julian Assange nikdy svoje zdroje nezverejňuje, no niekoľko krát potvrdil, že emaily neboli poskytnuté Ruskom, ale pochádzali od niekoho z vnútra samotnej demokratickej komisie a všetko poukazovala na mladého zamestnanca menom Seth Rich, ktorý bol krátko po zverejnení dokumentov zavraždený, pri údajnom prepadnutí, no nič mu pri vražde nebolo odcudzené. Jullian Assange vypísal finančnú odmenu na odhalenie vraha Richa, čim nepriamo naznačil, že práve on bol zdrojom informácie a bola to politická vražda.

***

Minulý týždeň sa ale karta obrátila, a škandál väčší ako Watergate (teraz ale naozaj), uzrel svetlo sveta. A tento škandál je presným opakom oficiálneho naratívu, ktorý rezonuje médiami už jeden celý rok. A to, že práve Hillary a Bill Clinton, John a Tony Podesta spolu s DNC sa spolčili s Ruskom a mali spolu tajné dohody.

FBI už začalo vyšetrovanie. Ja sa pýtam, ako je možné, že som o tom ešte nenašla článok na žiadných “kvalitných” médiách, za ktoré si máte aj údajne priplatiť? Uranium One Deal bol odhalený a zverejnený pred týždňom. CNN sa asi zmenilo na slimáka a rovnakým slimačím tempom sa k tejto kauze aj vyjadrujú. SME ani náhodou. Čakám objektívny komentár od Nicholsona. Zatiaľ nič.

V roku 2013 ruská spoločnosť Rosatum odkúpila kanadskú spoločnosť, ktorá sa dnes volá Uranium One, ktorá má podiely v amerických zdrojoch uránu, ktorý je inak základom pri výrobe nukleárnych zbraní. Dohoda odobrila ruskú spoločnosť na rozhodovanie o 20% zdroja uránia z USA. Celá dohoda bola odobrená komisiou, ktorej členkou bola aj Hillary Clinton, aj napriek tomu, že FBI rok pred tým vyšetrovala podplácanie, ktoré sa týkalo obchodovania s urániom. Momentálne tri rôzne subjekty začali vyšetrovanie. V rovnakom období boli ruskými subjektmi prevedených približne 4 miliónov dolárov na účet “charitatívnej” organizácie Billa a Hillary, plus ďalších 500 000 dolárov, ktoré Bill v Rusku zinkasoval za jednu prednesenú reč. Celá táto kauza sa momentálne ešte len otvorila, konkrétne detaily nie sú jasné a je to dosť komplexná záležitosť, preto som sa ju snažila popísať len v skratke.

A hneď po tento kauze sa otvorila ďalšia. Ešte šťavnatejšia.

Pamätáte si, keď pred pár mesiacmi média publikovali údajný tajný spis, podľa ktorého mal britský špión (Christopher Steele) sledovať Trumpa počas jeho návštevy Moskvy v roku 2013, kedy tam bol v rámci súťaže  Miss? Som si istá, že tento príbeh vám neušiel, pretože bol prepieraný nielen v bulvári, ale aj v serióznych “médiách”. Bez akýchkoľvek dôkazov publikovali, že Trump si do izby zavolal prostitútky a prikázal im, aby sa vymočili na jeho posteľ. Spis sa prepieral niekoľko týždňov a potom kauza vyhasla. Každému normálnemu človeku muselo byť jasné, že je to totálny blud.

Pozrite sa, čo o tomto incidente napísali slovenské média:

Svedkom, ktorého sa senátorom nepodarilo vypočuť, je bývalý britský špión Christopher Steele. Ten je zrejme autorom spisu o údajných napojeniach Trumpa na Rusko a o jeho aktivitách v Moskve.” (SME, 5. október 2017, Americký senát hľadá dôkazy Trumpovej volebnej kolaborácie s Ruskom)

Zverejnenie dokumentov však vyvolalo diskusiu aj o tom, kedy je správne zverejniť teoreticky neoveriteľné informácie. Bežne to robí napríklad web WikiLeaks, no od seriózneho média, za ktoré sám seba považuje aj BuzzFeed News, je to neobvyklé.” (SME, 11. január 2017: Rusi si Trumpa vychovali a môžu ho vydierať, tvrdia neoverené dokumenty). Buzzfeed sa považuje za serióny web? Buzzfeed je zaujatá banda mladej generácie komunistov, ktorí nerobia nič ine, len píšu trápne články. Niečo na štýl fici.sk. Opravím sa. Fici.sme.sk bol formát prebratý od Buzzfeed. Trapas. Že seriózne médium. Váľam sa od smiechu po podlahe. Na druhej strane, Wikileaks majú 100% nepriestrieľnú históriu a nikdy nepublikovali ani jeden dokument, ktorý by bol neoverený alebo nepravdivý. Orwell sa obracia v hrobe. War is peace, freedom is slavery, ignorance is strength.

Aby ste vedeli, opäť sa po nekonečnom očierňovaní o ničom nepíše. Boli zhromažedné dôkazy a svedkovia o tom, že celý tento kompromitujúci spis bol zaplatený kampaňou Hillary Clinton a DNC tesne pred koncom volieb v roku 2016.

Všimli ste si opakujúci sa vzor? Média publikujú čokoľvek, len aby Trumpa očiernili. Bez ohľadu, či sú pravdivé alebo podložené faktami. Čo kedysi robili len média ako Nový čas dnes robia prominentné “mienkotvorné” denníky. Porušujú svoju novinársku etiku a napíšu maximálne zaujaté a nepravdivé články, zámerne štylizujú titulky článkov tak, aby vyzneli čo najhoršie. Ale keď príde na Hillary, nenájdete jediný článok, ktorý by ju kritizoval. Táto kauza sa prevalila pred vyše týždňom. Jediné, čo je počuť, je cvrčky. Novinárska lúza, ľudia vedia, čo ste zač. Som zvedavá, kedy publikujete fakt, že kto za tento spis zaplatil a že Trump nie je ruským agentom. Alebo to len potichu pochováte.

Ani milión tkýchto reklám vás nezachárni. Idete dolu, nastal čas odhodenia másk. Vy, demokrati, ľavičiari, kávičkári, Hollywood. A ja sa neviem dočkať, aby som napísala o každom vašom zlyhaní!

Untitled

YOU ARE LOOSERS!

PS: Rozhodla som sa zverejniť screenshoty, že 27.10.2017 sa vo vašej databáze nenachádza žiaden článok ohľadom uránia.

1

2

3

4

5

6

Advertisements

One thought on “Trump je ruským agentom. FAKE NEWS! V skutočnosti sa s Rusmi spolčila Hillary Clinton a DNC!

  1. Pingback: Titulky o Hillary Clinton, ktoré chýbajú v slovenských denníkoch. | Thought crimes

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s