V piatok idem na Trumpovu inauguráciu. A nenechám sa nikým zastrašiť.

Hneď ako boli známe výsledky volieb, rozhodli sme sa. Ideme na Trumpovu inaguráciu! Kedže bývame len hodinku od Washingotnu DC, bola by škoda premárniť takúto historickú udalosť. Pôvodne sme mali ísť ako delegácia piatich – ja, manžel, svokra, švagor a jeho priateľka, ale bohužiaľ švagrovi a jeho priateľke práve na piatok vychádza škola, takže ideme len v trojici. Pri výbere dopravy sme upustili od auta, nakoľko centrum DC a priľahlé ulice budú uzavreté, problém bude sa do mesta vôbec dostať, tobôž ešte zaparkovať, preto sme si zvolili cestu vlakom, kde vystúpime na stanici, ktorá je len desať minút chôdze od Capitolu.

Tu sú naše lístky, ktoré sme si objednali v špeciálnej inauguračnej verzii a necháme s ich na pamiatku.

img_0587

To, čo sa deje od výsledkov volieb už nie je ani len možné. V USA sa búria demokrati, ľavičiari, ktorí odmietajú akceptovať výsledky demokratických volieb. A práve títo “mierotvorcovia”, hipisáci, ktorí si voňajú aj vlastné prdy, ukazujú svoju pravú tvár. Volajú po mieri, no podporujú Obamu, ktorý vojny ešte posilnil, zabil tisíce (aj nevinných) ľudí. No pokiaľ je to Obama, tak je to ok. Sú tolerantní, pokiaľ súhlasíte s ich názorom. Sú to práve ľavicoví libtardi, ktorí sú agresívni a neboja sa zaútočiť, protestovať, ničiť majetok a zámerne ubližovať ľuďom.

Poznám mnoho ľudí, ktorí nevolili Obamu a neboli s ním spokojní. Podľa mňa pôjde do histórie ako jeden z najhorších prezidentov USA, bez ohľadu na to, ako veľmi ho budú masmédia vychvaľovať. Každý, kto ma len trocha zdravého rozumu vidí cez tieto klamstvá. Keď som do USA prišla v roku 2012 a Obama bol opäť zvolený, bolo to obrovské sklamanie. No nikto nešiel do ulíc protestovať, ľudia sa nevyhrážali na internete, neplánovali protesty, demonštrácie a sabotáže. Celebrity volajú po stannom práve, aby sa oddialila Trumpova inaugurácia. A hudobníci ako napríklad aj Andrea Bocceli, ktorý chcel prísť na inauguráciu vystúpiť, to musel zrušiť, pretože začal dostávať vyhrážky zabitím! Ľavičiari sa nezastavia pred ničím. Pripomínajú mi uplakané štvorročné deti, ktoré nedostali hračku, ktorú chceli, a nie dospelých ľudí.

Už niekoľko týždňov rezonujú vyhrážky, že rôzne skupiny (mnoho z ních priamo podporovaných Györgym Sorosom), ktoré sa vyhrážajú narušením inaugurácie. Ktovie ako ďaleko sú títo ľavicoví anarchisti schopní zájsť. Ale ja sa nebojím. Nedovolím niekomu ma zastrašiť ma kvôli mojej politickej orientácii. Voliť som síce nemohla, pretože ešte nemaám občianstvo, ale Trumpa plne podporujem. A to som legálna imigrantka! Napriek tomu, čo omieľajú média, že Trump je protiimigračný, je to blud, v živote nepovedal nič o legálnej migrácii, videla som takmer všetky jeho prejavy. Vyjadril sa iba o ilegálnej imigrácii, čo je samozrejme v rozpore s platným právom USA, ale celkové dopady ilegálnej imigrácie je na samostatný blog.

Práve dnes sa objavilo na internete video, ktoré nakrútil Project Veritas. V utajení infiltrovali skupinu ľavičiarov a na kamere zachytili ako plánujú narušenie inagurácie a plánujú do budovy, kde sa bude konať inauguračný ples (19. januára 2017) nainštalovať kyselinu maslovú, ktorá má silný zápach a spustila by protipožiarny systém, čím by museli budovu evakuovať a video (prvú časť) si môžete v plnej dĺžke pozrieť tu:

Vo videu je tajnou kamerou nakrútený rozhovor niekoľkých ľavičiarov, ktorí reprezentujú rôzne skupiny (anti-fašistická a pod.). V rozhovore sa dohadujú ako plán vykonajú a jeden z členov je týmto nápadom nadšený, dokonca mu žiaria oči a celý čas sa pri tomto nápade uškŕňa. Je to priam nechutné. Ďalšie skupiny ohlasujú demonštrácie a narušenia aj počas inauguračného dňa. Ale my sa nebojíme. Žijeme v slobodnej krajine, kde máme právo voliť kandidáta, ktorého považujeme za vhodného a pokiaľ tento kandidát vyhral demokratické voľby, musia sa s tým zmieriť, tak sko sme sa my museli prizerať na Obamovo osemročné vyčíňanie. Ak nás plánujú zastrašiť, my sa nedáme a v piatok 20. januára 2017 budeme hrdo stáť na inaugurácii a podporovať nášho kandidáta – 45. prezidenta USA – Donalda J. Trumpa.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s