Pravda o ľavicovej teroristickej organizácii Black Lives Matter

Wikipédia (a všetky ľavicové média) definujú Black Lives Matter (BLM) ako “medzinárodné hnutie aktivistov, ktoré bojuje voči systematickému rasizmu páchanému na čenošskom obyvateľstve”. Pravidelne organizujú protesty proti policajtom, ktorí si ich vyberajú ako obete na základe rastistického profilu.

Ferguson, Missouri

BLM vzniklo v roku 2013, keď sa na sociálnych sieťach spustil hashtag #BlackLivesMatter. Ich vznik, rast a silu som videla v priamom prenose. Bolo to práve v auguste v roku 2013, keď sme doma v Baltimore sledovali živé vysielanie z Fergusonu. 9. augusta policajt Darren Wilson zastrelil 18 ročného černocha menom Michael Brown. Všetky televízne stanice okamžite prebrali správy o tom, že belošský policajt bez príčiny zastrelil mladého černocha. Nikoho nezaujímali detaily, správy sa sústredili len na rasový podtón celej situácie, ktoré vyústili do násilných a ničivých protestov. Média, samozrejme hľadali senzáciu, a do éteru púšťali neoverené a nepravdivé informácie, ktoré počas niekoľkých dní celú situáciu značne vyhrotili. Média a BLM prišli s naratívom, že Michael Brown bol neozbrojený náhodný chodec, na ktorého policajt namieril zbraň a zastrelil ho. Michael Brown mal ruky nad hlavou a bol surovo popravený do chrbta. Z tohto vznikol naratív, ktorý sa stále skandoval a objavoval sa všade: “Hands up, don’t shoot!”. Dokonca Brownovi aj narýchlo kvôli jeho telesným rozmerom (193cm a 132kg) vymysleli pozitívny prívlastok “gentle giant”, teda nežný obor. Rodina, samozrejme ako v každom podobnom prípade tvrdila, že to bol dobrý chlapec, školu skončil s vyznamenaním a buď bol ašpirujúcim rapperom alebo chcel konečne obrátiť svoj život na dobro (nehodiace sa preškrtnite).

Do Fergusonu začali prichádzať aj ľudia z celej krajiny, aby protestovali a aby vytvorili ešte väčší chaos – protesty boli vedené aj za podpory BLM. Vyšetrovanie sa ešte ani nezačalo, média už však mali prípad uzatvorený s následným naratívom: Belošský policajt bez príčiny zastrelil černošského 18 ročného chlapca, ktorý mal ruky nad hlavou. To stačilo na to, aby to rozdúchalo vášne po celej krajine a niekoľko nocí to vo Fergusone vyzeralo takto:

Títo ľudia tvrdili, že sú za spravodlivosť pre Michaela Browna, no jediné, čo bolo ich umýslom, bolo vytvoriť chaos a čo najväčšiu možnú škodu. Mnoho obchodov bolo vyrabovaných a podpálených, ulicami sa ozývali výstrely členov černošskej “komunity”, ktorí vlastnia ilegálne zbrane. Neviem si predstaviť ísť protestovať “za spravodlivosť” bez akýchkoľvek faktov a počas toho ukradnúť koľko sa len dá a zničiť všetko, čo im stojí v ceste bez akéhokoľvek postihu.

Do kompilácie som zahrnula aj videá, ktoré boli nakrútené pri druhej várke protestov o rok neskôr, keď súd a porota oslobodila Darrena Wilson a zbavila ho všetkých obvinení. BLM a členovia černošskej komunity rozhodnutie na základe faktov neprijali a násilné protesty sa zopakovali, pretože Micheal Brown “potrebuje spravodlivosť”.

Po vyhlásení verdiktu zachytili v živom prenose nevlastného otca Michaela Browna ako po právoplatnom rozhodnutí súdu a poroty vyzýva k podpaľačstvu a nepokojom, keď vykrikoval: “Burn this bitch down!” a CNN to odvysielala s podtitulkom, že rodičia Browna sú “hlboko sklamaní” rozhodnutím, pretože pre CNN je asi takéto správanie prejavom hlbokého sklamania. Na faktoch týmto ľuďom totižto nezáleží, oni budú stále len opakovať, že aký dobráčisko to bol. Fakt, že kradol a napadol policajta je zanedbateľný.

No a tu je príbeh, ako sa stal na základe faktov.

Michael Brown bol zachytený na bezpečnostnej kamere samoobsluhy ako ukradol krabicu s cigarami a napadol predavača (to je ale gentle giant, čo?)”:

Brown aj s komplicom opustili predajňu o 11:54, o 11:57 dostali policajné hliadky hlásenie o krádeži a popis Browna. Darren Wilson sa po predchádzajúcom výjazde, ktorý bol len niekoľko blokov od krádeže prihásil do vysielačky o 12:00 a pýtal sa, či ešte potrebujú pomoc pri hľadaní zlodeja. Už o dve minúty Wilson volal o pomoc ďalšie vozidlo. Darren Wilson spozoroval Browna a jeho komplica, ktorí kráčali uprostred cesty a nariadil im, aby sa presunuli na kraj cesty. Potom však zacúval svoje vozidlo naspäť a zastavil blízko pri Brownovi a jeho komplicovi. Brown Wilsona napadol cez otvorené okienko a snažil sa mu vziať jeho zbraň. V obave o vlastnú bezpečnosť Wilson vystrelil dvakrát vo vnútri svojho vozidla a zasiahol Browna do ruky. Brown sa aj s komplicom schovali za autom. Wilson vystúpil z auta a snažil sa chytiť Browna, na ktorého počas jeho úteku vystrelil 6 výstrelov v momente, keď Brown zastal a začal sa vracať naspäť oproti policajtovi.

Ako vidíme, toto nie je príbeh, ktorý okamžite odprezentovali média. Porota (zložená zo 7 mužov a 5 žien, z toho 9 belochov a 3 černosi) sa jednohlasne zhodla na oslobodení Darrena Wilsona, nakoľko bol napadnutý a konal v sebaobrane. DNA Browna nájdeme vo vnútri vozidla, na oblečení, aj na zbrani policajta potvrdzuje to, že Brown ho napadol vo vnútri vozidla. Na Brownovi boli vykonané tri nezávislé pitvy a všetky sa zhodujú s odprezentovanou a obhájenou realitou. Jeden z náhodných svedkov, ktorý nakrúcal videosprávu na sociálne média, zachytil zvuky výstrelov, ktoré sú konzistentné s opisom situácie. Mnohí černošskí svedkovia potvrdili, že Brown napadol Wilson a konal v sebaobrane. Tí istí svedkovia potvrdili aj to, že po ich výpovediach boli zastrašovaní lokálnou komunitou a dostávali vyhrážky. O nenávisti černošskej komunity voči policajtom rovnako dokazuje aj to, že po streľbe boli na mieste činu ťažkosti, nakoľko členovia tejto komunity začali ohrozovať  vyšetrovateľov a FBI, ktorí boli privolaní na miesto činu, rovnako boli v oblasti nahlásené aj zvuky výstrelov.

BLM jednoznačne využili situáciu na to, aby spôsobili obrovský chaos a zhoršili rasové napätie v krajine. Naratív “Hands up, don’t shoot!” bol založený na kompletnom klamstve, ktorú organizácia vymyslela a presadzovala v médiách.

hands.jpg

CNN takisto prevzalo klamlivý naratív, ktorý sa nikdy nestal.

o-CNN-HANDS-UP-facebook

 

Ako dodatok by som rada spomenula, že počas obdobia protestov vo Fergusone skupinka “tínedžerov”, ako často média označujú černošských mladíkov, dobila na smrť mladého 32 ročného prisťahovalca z Bosny. Tento útok sa udial neďaleko Fergusonu, no média mu nevenovali žiadnu pozornosť a policajné zložky tvrdia, že táto vražda nebola v žiadnom prípade rasovo motivovaná a nemá nič spoločné s rasovým napätím. Chalani mali asi len zvyšný čas a náhodou sa prechádzali s kladivom v ruke.

Môj krátky komentár k tomu, ako sa k daným udalostiam vyjadruje SME (údajný nezávislý mienkotvorný denník, ktorý vám podstrčí svoj názor a informuje absolútne neobjektívne) http://svet.sme.sk/c/7335678/zverejnili-meno-policajta-ktory-vo-fergusone-zastrelil-tinedzera.html Z článku použijem krátke pasáže:

“Policajný šéf tiež zverejnil dokumenty, podľa ktorých bol tínedžer zabitý po lúpeži, pri ktorej údajne ukradol škatuľu cigár za 48,99 dolára.” Týmto chce denník SME zjedodušiť situáciu tým, že veď predsa neukradol až tak veľa a keď ide o černošské obyvateľstvo, tak hádam za takú malú sumu sa im neoplatilo ani zlodeja hľadať. Asi mu mali majiteľ obchodu tie boxy s cigarami podať, rozložiť mu červený koberec priamo von z predajne a ešte mu dať aj vreckové na cestu domov.

Brownov strýko Bernard Ewing vyjadril pochybnosti, či bol Wilson skutočne presvedčený o tom, že Brown je tým pravým podozrivým. Podľa policajnej správy totiž Johnson uviedol, že policajt im povedal, aby obaja mladíci prešli z ulice na chodník a že Brown mal v čase streľby ruky hore.Strýko dodal, že ak je policajt presvedčený o páchateľovi, povie mu, aby si ľahol na zem alebo niečo podobné – a nie “postav sa na chodník”. Strýko dodal: “Navyše ho neoprávňuje, aby strieľal, keď má niekto ruky nad hlavou. A určite nie do tváre.” Dva odseky plné klamstva, ktoré sa nestali. Strýko na mieste nebol, nič nevidel a to, čo si on myslí, by nemali média publikovať ako fakt.

“Ferguson má 21-tisíc obyvateľov, z nich 70 percent tvoria černosi a hliadkuje tam takmer úplne belošská policajná sila.”  Podľa štatistík má práve černošské obyvateľstvo najväčšiu mieru kriminality v krajine. Hlavne v “komunitách” ako vo Fergusone, prípadne v iných veľkomestách (Chicago, Detroit, Flynt, Baltimore, Philadelphia, Atlanta a pod.). Ako sa ukázalo počas protestov a aj počas vyšetrovania, táto komunita vo Fergusone je extréme agresívna, je tam vysoký podiel kriminality, držby nelegálych zbraní, páve tieto protesty ukázali, čoho sú členovia takejto komunity schopní. Takže, SME, majú byť členovia tejto komunity policajti a strážiť bezpečnosť a verejný poriadok?

Aj po tom, čo bol prípad uzavretý a verdikt vynesený, SME vo svojom článku spochybňuje realitu a pretláča svoj názor na to, čo sa v danej situácii udialo: http://svet.sme.sk/c/7512154/policajta-za-zabitie-cernocha-vo-fergusone-neobvinili-ludia-sa-buria.html

BLM po tomto incidente rozprúdilo ďalšie protesty po celej krajine, namierené proti policajtom, hlavne belošským.

Čomu ľavicové média nerozumejú, je fakt, s čím sa denno denne policajti zaoberajú. Viem, že v ich malej novinárskej hlavičke je veľmi ťažké predstaviť si krutú realitu a radi si veci idealizujú. Písať o policajtoch z tepla svojej kancelárie a zakrývať si oči pred faktami a realitou je predsa jednoduchšie, čo ma však vytáča je jasné klamstvo a neobjektívnosť.

Sú všetci policajti v USA svätí? Samozrejme, že nie. Dedko mojho manžela slúžil v policajných zložkách 40 rokov a ani raz nemusel na nikoho vystreliť. Situácie, v ktorých bol, boli rôzne – nebezpečné, aj komické. Svoju prácu miloval až do dôchodku, je to srdcom oddaný policajt, ktorý vždy postupoval v súlade so zákonom. No kde robil policajta sa stretávali tak akurát s letným výtžníctvom, drogami, domácim násilím a podobne. Iná káva je to, keď dôjde k veľkomestám, kde sú štatistiky podstatne horšie. Cez víkendy sa v mestách ako Chicago, Detroit a Baltimore stane niekoľko vrážd. Väčšinou sú to vraždy medzi černochmi samotnými, vykonané zbraňami v ilegálnej držbe – tento fakt média a BLM zámerne ignorujú, práve najviac černošských mužov je zastrelených, prípadne inak zabitých inými černochmi z radov ich vlastnej komunity. Policajti, ktorí si na seba denne obliekajú uniformu a musia svoje služby robiť v tých najnebezpečnejších štvrtiach, to veru nemajú ľahké. Každý, kto vie s akými kriminálnymi aktivitami sa denne stretávajú, vedia, že zo zákona sú policajti chránení, majú vysoké právo na sebaobranu a použitie sily a zbrane. Základným pravidlom je, keď máte interakciu s policajtom a situácia je napätá – vždy poslúchnite, aj v prípade, že je to nedorozumenie. Všetko sa dá objasniť neskôr, no s policajtom sa nikdy nevyjednáva a tobôž už nerobia žiadne prudké pohyby, ktoré by mohli viesť k domnienke, že chcete policajta napadnúť, prípadne máte pri sebe zbraň, na ktorú by ste mohli siahnúť. Policajné životy sú v ohrození denne. Nikdy nevedia, či zastavili drogového dílera, ktorý na nich vytiahne ilegálnu zbraň a začne po nich strieľať, preto sú hlavné tí vo veľkomestách veľmi ostražití a naozaj to vo mne veľmi vrie, keď myslím na to, ako ich obyvatelia “komunít” pravidelne skúšajú.

Kriminálne štatistiky bohužiaľ nepustia a práve v černošských komunitách sa odohráva najviac kriminálnych a ilegálnych aktivít. A práve to si vzali na mušku aktivisti z BLM a od tohto momentu sa snažili nájsť akýkoľvek prípad, ktorý by mal nejakú súvislosť s rasou. Je na škodu, že práve tie skutočné prípady, kedy polícia konala neprávom ostávajú nepovšimnuté, ako napríklad ten, kedy policajti doručili predvolanie pre otca a syn, ktorý otvoril dvere a v ruke držal ovládač od Nintenda Wii bol zastrelený, pretože si mysleli, že to bola zbraň. Samozrejme, žiadna pozornosť médií, pretože zastrelený bol beloch, takže tento chlapec len pribudol do smutnej štatistiky.

Baltimore, Maryland

O rok a pol neskôr sa prenesieme do Baltimoru, domova môjho manžela, kde sme v tom čase bývali už dva roky. 9. apríla 2015 bol Freddie Gray zadržaný policajtmi. O týždeň neskôr po tom, čo bol od zadržania upadol do kómy, zomrel. Všetky televízne stanice začali svoju pozornosť venovať tomuto prípadu. Spočiatku nebolo veľmi jasné, čo sa stalo. Internetom kolovalo video, na ktorom je vidieť, ako Freddieho Graya policajti nakladajú do policajnej dodávky po tom, čo bol zadržaný. Ako to v týchto prípadoch býva, video zachytilo už len to, čo sa stalo po zadržaní, nie samotný incident.

Prvé správy hovorili o tom, že policajti Graya dobili a počas jazdy utrpel ďalšie zranenia, ktorým neskôr podľahol. Potom už stačilo iba veľmi málo a situácia z Fergusonu sa zopakovala. Tentokrát v Baltimore.

V deň, keď sa v Baltimore rozpútalo peklo sme akurát odlietali na dovolenku do Vegas. Práve okolo tretej, keď školy vypustili detí z komunít, sa to všetko začalo. Televízie robili živý prenos z helikoptéry a mohli ste ich vidieť, ako postupne vtrhávajú do samoobslúh a iných obchodov. Polícia začala blokovať diaľnice a uzatvárať cesty, situácia začínala byť vypätá, nakoľko sme sa potrebovali dostať na letisko cez centrum mesta, kde sa postupne protesty presúvali. Cestou sme si v aute zapli policajný skener a počúvali sme, čo sa deje cez vysielačky. Počuli sme aj, ktoré oblasti momentálne blokujú, aby sme sa im vedeli vyhnúť a priamy prenos sme sledovali neskôr na letisku a v hoteli.

V Baltimore nastalo peklo a veľmi sme sa báli, pretože najhoršia časť protestov sa diala len asi kilometer a pol vzdušnou čiarou od nášho domu – báli sme sa o svoj majetok, svokru, aj psov. Toto nie je bežný protest, pri ktorom sa ľudia spoja na námestí a držia v rukách nápisy. Toto sú násilné nájazdy na domy, podniky, obrovské kradnutie a rabovianie, spojené s podpaľovaním, skákanie po autách.

Takto to vyzeralo v  uliciach Baltimoru:

Tu je video, v ktorom najprv úplne vyrabovali obchod CVS, následne bol podpálený:

Počas požiaru musela zasahovať jednotka zameraná na protesty, aby sa k budove vôbec požiarnici mohli dostať. Na kamere bol zachytený zamaskovaný člen komunity, ktorý požiarnikom hadicu zámerne prerezal!

Počas niekoľkodňových protestov černošská primátorka Baltimoru nariadila všetkým policajným jednotkám, aby nezasahovali. Jej odpoveďou na nekontrolovateľnú situáciu bolo: “Dajte ľuďom, ktorí chcú ničiť k dispozícii priestor na zničenie” K situácii boli privolané policajné jednotky z celého Marylandu. Šerif z Wicomico county bol šokovaný, pretože im nariadili iba stáť ako živé terče a vôbec nezasahovať, nikoho nezadržať a nechať ich robiť si čo chcú.

Na území Baltimoru bol dokonca vyhlásený zákaz vychádzania po deviatej hodine večer, ktorý však mnohých neodradil a protesty pokračovali aj naďalej.

RT v jednom zo svojich živých prenosov zachytila skupinku “tínedžerov”, ktorí priamo v živom vysielani okradli reportérku! Presne týchto budúcich kriminálnikov BLM ochraňujú!

Protesty pokračovali aj naďalej. Ich silu pocítili všetci žijúci v Baltimore a okolí. Nielen tým, že boli v neustálom strachu o svoje domovy, firmy, ale aj o svoje životy.

Po niekoľkých dňoch intenzívych protestov sa mal v centre mesta konať baseballový zápas a v nachádzalo sa tam aj veľa rodín s deťmi, zápas však boli narušený protestujúcimi a ľudia, ktorí so situáciou nemali nič spoločné, boli napadnutí. Zdokumentované v nasledovných videách:

Chcem podoknúť, že v horeuvedeom videu je v 57. sekunde vidieť ako “protestujúci” vyrazili sklenené okná v bare. V tomto videu je v 1:50 zachytený pohľad nevinných ľudí, ktorá boli vo vnútri. Čo majú títo ľudia spoločné s policajtmi? Zjavne v tomto prípade sa jednalo o to, že boli prevažne belosi.

http://www.liveleak.com/ll_embed?f=aaa413b558d1

Správanie týchto… nemôžem to ani vysloviť… ľudí, je neuveriteľné. Tieto protesty len ukazujú, čo sa odohráva v týchto komunitách a s akým správaním sa bežne policajti stretávajú. Samozrejme BLM celú túto akciu podporilo a do protestov zapojilo 22 demonštrácií po celých Spojených štátoch.

Poďme ale teda k tomu, čo sa vlastne v skutočnosti stalo a ako bol prípad doriešený.

12. apríla v ranných hodinách sa nachádzala policajná hliadka pozostávajúca z troch policajtov na bicykloch v jednej z najnebezpečnejších oblastí v Baltimore. Hliadka nadviazala s Grayom očný kontak, po ktorom z neznámych príčim začal utekať. Hliadka ho dobehla a zistila, že Gray ma pri sebe zbraň – samovyskakovací nožík, ktorý je síce v štáte Maryland legálny, no podľa nariadení mesta je v katastri Baltimoru zakázaný.

Následne bol Gray zadržaný, bolo privolané vozidlo, do ktorého ho naložili, ako bolo možné vidieť vo videu uvedenom vyššie. Podľa záznamu bol Gray v dodávke 11 minút a o 30 minút neskôr už k nemu bola privolaná záchranka. Gray upadol do kómy a o týždeň neskôr zomrel. Nebolo úplne jasné, akým zraneniam podľahol, pracovalo sa s viacerými verziami, no v konečnom dôsledku bolo vyvodené, že vodič dodávky urobil chybu, keď ho naložil so spútanými rukami a nepripútal ho. Podľa pitvy Gray utrpel zranenia konzistentné s ľuďmi, ktorí havarovali s autom a bolo vylúčené, že zranenia mu boli spôsobené pred naložením dodávky. Gray bol zrejme poranený v dodávke, aj keď sa neopatrná jazda vodičom nedokázala potvrdiť. Záver pitvy ukázal, že Gray zomrel na poškodenie miechy.

Hneď po incidente boli všetci šiesti policajti obvinení. Boli to traja belosi, dvaja černosi (jeden z nich bol aj vodič dodávky) a jedna černošská žena. Policajti boli postupne od roku 2015 oslobodení. Pýtate sa, ako je to možné, veď tam boli zjavné známky zanedbania. Dôvodom bolo, že sa ich počas protestov snažili dostať na čo najvyššie obvinenia, ktoré sa však skutkovo nenaplnili.

Pri celej tejto hystérii však média zabudli poznamenať jednu vec, a to kriminálnu históriu Freddieho Graya, ktorý verím, bol istotne skvelým človekom a príkladným občanom.

Freddie Gray bol polícii známy už z minulosti. Jeho záznamy siahajú až do roku 2007, teda odkedy dovŕšil vek 18 rokov. Bolo ich presne 18, väčšina z nich bola spojená s držbou omamných látok za účelom ich distribúcie, no neobišla ho aj vlámačka. Naposledy bol zadržaný iba mesiac pred tým, než zomrel. V roku 2009 bol odsúdený na štyri roky väzenia, z ktorých si odsedel tri a bol prepustený na podmienku, ktorú v roku 2012 porušil, no nebol poslaný späť do väzenia, až v roku 2013 na jeden mesiac. V dobe posledného zadržania mal ešte stále päť prípadov, ktoré neboli doriešené. Podľa BLM záleží iba na životoch kriminálnikov.

Pri sledovaní animalistického správania ľudí žijúcich v ghettách a naratívu BLM sa mi natíska otázka – čo vlastne títo ľudia chcú? Odpoveď je jednoduchá. Chcú mať svoje komunity, v ktorých nechcú, aby sa aplikovali zákony USA a aby ich za nezákonné správanie policajti zadržiavali. Zjednodušene chcú, aby to boli “no go” zones, teda zóny, kam polícia nechodí a oni si tam robia, čo chcú. A to sa im pomaly začína aj dariť. Policajti začínajú byť omnoho opatrnejší, žiaden z nich nechce skončiť ako účastník celonárodnej relality show vysielanej naživo na CNN. Dôsledkom je výrazne vyššia kriminalita, ktorá sa deje v černošských komunitách, pretože policajti sa jednoducho boja zasahovať. V roku 2015 sa počet vrážd v Baltimore takmer zdvojnásobil! Zatiaľ čo k 31. júlu 2014 bolo zaznamenaných 119 vrážd, o rok neskôr k rovnakému dátumu to bolo 189 vrážd! Rok 2015 bol ukončený s počtom vrážd 344, takže technicky pripadne jedna vražda na každý deň. Toto číslo je druhé najvyššie v histórii Baltimoru. Rovnaká situácia sa opakuje všade po Spojených štátoch.

 DeRay McKesson

DeRay McKesson je hrdým členom BLM, je to postavička, ktorá vystupuje hlavne na sociálnych sieťach ako Twitter a Instagram. Jeho kariérou je profesionálny protestujúci, pretože DeRay sa zúčastňuje všetkých protestov, ktoré sa konajú po celých Spojených Štátoch.

V roku 2015 si ho do štúdia pozval Sean Hannity a opýtal sa ho naozaj dosť závažné otázky, na ktoré buď odpoveď nemal alebo odpovedať nechcel. A ako sa to často v týchto prípadoch stáva, jeho odpoveďou bolo, či sa ho to pýta kvoli farbe jeho pokožky (z toho vyplýva, že ľudí inej rasy sa otázky pýtať nemožete, pretože ste automaticky rasista).

Krátko sa posnažám zhrnúť tento paťminútový rozhovor. Hannity vymenoval niekoľko príspevkov z DeRayovho Twitteru, kde napísal, že opatovne vidí tých istých ľudí z predchádzajúcich prostestov, ktoré sa konali v rôznych mestách, v ďalšom napísal, že dúfa, že čoskoro si ako organizácia budú môcť uplatniť daňové úľavy. Na to sa Hannity pýta, že je možné, že častokrát sa na týchto protestoch (ako napríklad Ferguson a Baltimore  apod.) objavujú tzv. profesionálni protestujúci. DeRay potvrdil, že protestoval vo všetkých troch incidentoch a ja len dodám, že tieto mestá sa nachádzajú od seba dostatočne ďaleko, na to, aby to bolo lacná záležitosť a nikto, kto má normálnu prácu len tak necestuje krížom-krážom, aby sa zúčastňoval protestov. Jeho vysvetlením bolo, že cestuje zo solidarity. Po otázke na to, či si chce založiť organizáciu a získať daňové úľavy odpovedal už spomenutú frázu, či sa ho túto otázku pýta kvôli tomu, že je černoch. Hannity sa ho pýta – kedže na tieto protesty chodí a chce si založiť takúto organizáciu, či je to teda jeho profesia, niečo, čím si chce zarábať peniaze. DeRay na to odpovedal, že pokiaľ by si prečítal jeho Twitter, tak by zistil, že je vlastne nezamestnaný. Hannity sa ho opýtal ako si na seba teda zarába, keď je nezamestnaný a ako cestuje do týchto miest, keď nemá prácu. Na čo McRay odpovedal, že či bude na neho Hannity kričať alebo ho nechá odpovedať, pričom Hannity rozpráva konštantným tónom. Jeho nasledovnou odpoveďou je, že míňa svoje úspory a kontribúcie od svojich priateľov. Zdôraznil, že takto to robia aj iní a je doležité, aby tieto príbehy boli vypočuté a aby ľudia cítili solidaritu. Na to sa ho Hannity opýtal, či bol súčasťou ničivých demonštrácií. Jeho odpoveďou bolo, že to je dobrá otázka, pretože on nevidel žiadne ničivé protesty, na čo mu Hannity ponúkol, že pokiaľ ich nevidel, može mu ukázať videá, pri ktorých napríklad majitelia obchodov stratili celoživotné úspory a majetok. Následovne dodal, že videl nejaké ničenie na majetku, ale on toho súčasťou nebol. Na otázku, či si myslí, že je to v poriadku, že Michael Brown, ktorý kradol v obchode, napadol pracovníka samoobsluhy a následne napadol policajta a naratív “Hands up, don’t shoot” bol preukázaným výmyslom DeRay odpovedal, že Michael Brown mal byť dnes na žive, pretože pojicajt zneužil jeho moc. Na čo do debaty vstupuje Kevin Jackson, ktorý zastupuje The Black Sphere, ktorý tvrdí, že DeRayovi niekto platí a je plateným protestujúcim. Následne poznamenal, že nikdy neprišiel na žiaden pohreb policajtra, ktorý bol zabitý v službe, že na to si asi nenašetril dosť peňazí. Na to, že mu je jedno, čo sa deje v týchto komunitách, do ktorých sa už nikdy nevráti, keď sa protesty skončia, na to, koľko nevinných životov vyhasne pri kriminálnych aktivitách, ktoré sa tam dejú na dennom poriadku a policajti ich nedokážu všetky odvrátiť. A je mu jedno, koľko peňazí z daňových poplatníkov je minutých na to, aby sa všetko po protestoch vrátilo do poriadku a opravilo sa. Vyzýva ho na to, aby priznal, že je len príživník ktorý chodí po celej krajine a rozdúchava vášne v osobný prospech a je mu jedno, čo bude nasledovať potom.

Neskôr sa DeRay objavil v krátkom rozhovore s Megyn Kelly, kde opať nedokázal odpovedať na zákaladné otázky a po tom, čo bol prvý policajt oslobodený černoškou sudkyňou a uznaný nevinným, pretože s Freddie Grayom nemal žiadnu interakciu, nedokázal tento verdikt akceptovať, no zároveň nedokázal odpovedať na jednoduchú otázku – z čoho je tento konkrétny policajt vinný.

 

George Soros

Ako už správne rozumiete, BLM nevzniklo spontánne. Protestujúci, ktorí cestujú po krajine, ničia majetky, míňajú verejné financie na zvýšenú ochranu a nápravu škod, ktoré napáchali, sú financované z externých zdrojov.  Všetky nitky, ako ste správne predpokladali z nadpisu podkapitoly, vedú k Georgovi Sorosovi – bilionárovi a známemu manipulátorovi, ktorý má svojimi chápadlami obchytený celý svet a drží ho silno v hrsti.

Hacknuté dokumenty dokazujú, že George Soros prostredníctvom svojej organizácie Open Society Institute (OSI) poskytol v roku 2015 BLM $650 000. Tieto peniaze boli použité na “technickú asistenciu a podporu tohto hnutia”. Táto informácia sa nachádzala v 69 stranovom reporte OSI z konferencie v New Yorku, ktorá sa konala 1.-2. októbra 2015.

Ďalšie dokumenty, ktoré vydal sám Mckesson ukazujú, že Mckesson momentálne sídli v Baltimore. Tento dom patrí Jamesovi a Robin Woodovcom, ktorí ho vlastnia od roku 1996. James a Robin sú veľkými prispievateľmi do Sorosovej OSI a Robin Wood je členkou predstaventva OSI.

1.augusta BLM vydalo výhlásenie, v ktorom požadujú nasledovné: zastaviť financovanie poliajných oddelení, reparácie na základe rasy, voličské práva pre ilegálnych imigrantov,  ukončenie možnosti súkromného vzdelávania, “všeobecný základný príjem” a vysoké školy pre černochov zadarmo.

Z tohto je jasné, že BLM je zneužívaná na pretlačenie ľavicových ideí a veľkí hráči zneužívajú rasové napätie na destabilizáciu krajiny, hlavne pred nadchádzajúcimi prezidentskými voľbami.

Z rétoriky tejto skupiny je jasné, že práve oni sú rasistami. Veria, že sú neustále utláčaní niekým a niečim iným. Namiesto uznania, že najviac černochov v krajine je zabitých rukami iných černochov. Za to, aké majú morálne hodnoty a ako rešpektujú zákon a nechcú rešpektovať, že za porušenie zákona automaticky nastane potrestanie. Černosi podľa BLM chcú byť beztrestní vo svojich aktivitách. Ako by to vyzeralo, keby svetlo sveta uzrela komunita, ktorá by hlásala, že všetky belošské deti by mali mať vysokoškolské vzdelanie zadarmo, zatiaľ čo najviac daní do systému odvádza černošské pracujúce obyvateľstvo? Práve takéto zvýhodňovanie oproti zbytku populácie je rasistické.

V čase, keď ešte  O’Malley kandidoval a prezidenta v primárkach za demokratickú stranu sa zrodilo nasledovné video:

O’Malley povedal, že záleží na každom živote (Every life matters) a preto sú tieto záležitosti dôležité. Nasledovne povedal, že záleží na černošských životoch, že záleží na belošských životoch, že záleží na všetkých životoch. Pri zmienke o belošských životoch sa však spustilo z publika hlasné “Boooo!!”. Tak kto je tu rasista?

 

Milwaukee, Wisconsine

Ak by ste si mysleli, že násilné protesty utíchli a BLM sa začalo strácať z radaru, ste na omyle. V auguste tohto roku sa v Milwaukee, WI stal ďalší incident, ktorý BLM zneužili na ich propagáciu a prakticky scenáre z predchádzajúcich protestov za zopakovali, tentokrát v štáte Wisconsine. Kedže prípad je ešte čerstvý, žiadne z týchto informácií nepochádzajú zo súdnych výpovedí alebo rozhodnutí. Niektoré fakty môžu byť v tomto momente nepravdivé alebo neúplné.

Zatiaľ vieme, že obeť – 23 ročný černoch Sylville Smith bol 13. augusta 2016 zastavený hliadkou o 15:30. Počas rutinnej kontroly sa rozhodol s autom utiecť, v aute sa nachádzali aj ďalšie osoby. Dve policajné vozidlá ho začali naháňať. Po tom ako sa im podarilo auto zastaviť, podozriví začali z auta utekať pešo a policajné hliadky ich začali naháňať. Policajti mali v tomto momente kamery pripnuté na oblečení a obidve kamery boli funkčné, no zábery z kamery zatiaľ neboli zverejnené. Policajti spozorovali, že jeden z podozrivých má v ruke poloautomatickú zbraň. Vyzvali ho, aby zbraň položil na zem, výzvu zopakovali dvakrát. Podozrivý odmietol poslúchnúť a vtedy na neho policajti vypálili, pričom dve strely ho zasiahli, čo je potvrdené aj pitvou. Jedna strela ho zasiahla do ramena a druhá do hrude.

Po preskúmaní zbrane, ktorú podozrivý držal v ruke sa zistilo, že to bola zbraň ukradnutá pri domovej vlámačke, ktorá sa stala v marci 2016. Spolu s touto poloautomatickou zbraňou bolo ukradnutých aj 500 nábojov. Zbraň na mieste činu bola zároveň nabitá a v zásobníku sa nachádzalo pripravených 23 nábojov.

Polícia na tlačovej konferencii zverejnila, že Sylville mal veľa predchádzajúcich záznamov. Od dopravných priestupkov, cez omamné látky až po rok 2015, kedy bol podozrivý v prípade postrelenia. Zároveň bol podozrivý zo zastrašovania svedkov. Údajne mal prostredníctvom svjej priateľky priamo z väzenia zastrašovať obeť, ktorú postrelil, čo viedlo k tomu, že obeť odmietla Sylvilla identifikovať, so súdom prestala spolupracovať a neprišla na ďalšie pojednávania. Takže Syville nebol žiaden kvietok, prikladám aj foto tohto vzorného otca a poslušného občana.

sylville-smith-2

Sylville-Smith

3

Už v ten večer vyplukli v Milwaukee masové protesty, akoby jeho obyvatelia čakali na tento moment. Samorejme, že BLM sa opäť iniciovali, aj napriek tomu, že policajt (Dominique Heaggan, proti ktorému nikdy nebola podaná žiadna sťažnosť), ktorý ho zastrelil bol sám černochom.

Ako to už v týchto situáciách býva, hlavne členovia rodiny publikujú nepravdivé a zavádzajúce tvrdenia. Sestra Sylvilla Sherelle tvrdí, že sa s policajtom poznal a chodili spolu na strednú školu. Tvrdila, že policajt jej brata neznášal a obťažoval ho. Hovorkyňa školského distriktu v Milwaukee Katie Cunningham pre CNN potvrdila, že podľa školských záznamov spolu do školy nechodili. Sestra tvrdí, že to nie je pravda a že sa poznali zo školy a aj zo susedstva.

Priebeh dvojdňových protestov, ktoré by nemali byť rasovo motivované, už hádam spoomínať nemusím. Škody boli vyčíslené na niekoľko miliónov. Niekoľko budov bolo podpálených, vrátane čepacej stanice, kaderníctva, banky a obchodu s nautodielmi. Šesť policajných áut bolo zničených, štyria policajti boli zranení. V čase podpálenia čerpacej stanice sa vo vnútri nachádzali traja ľudia, ktorým sa podarilo bezpečne utiecť. Počas zásahov požiarnikov a ambulancie boli strieľané výstrely, ktoré im znemožňovali dostať sa na potrebné miesta.

Nebolo by tomu inak, aby by dôležitú úlohu zohrávali aj média. CNN bolo dokonca prichytené pri závažnej manipulácii a propagande, ktorá vás nezanechá chladnými. Na videu zachytili sestru Sylvilla ako kričí: “Nenoste sem násilie a nevedomosť!” CNN potom video odstrihlo a odvysielalo to s komentárom moderátorky, ktorá hovorí, že v Milwaukee volajú po mieri a pokoji. Ak však vzhliadnete celé video – pred tým, než bolo zmanipulované, uvidíte, že čo v skutočnosti povedala bolo nasledovné: “Nenoste nám násilie a nevedomosť a všetko. Keď to tu všetko spálite, tak nebudeme mať nič. Spálite všetko, čo potrebujeme! Zoberte všetky tieto sračky do predmestí! Spáľťe ich sračky! My potrebujeme naše sračky!” Týmto narážala, že členoviach komunity a protestujúci majú ísť páliť domy a obchody v bielych (nečernošských) oblastiach, pričom tento počin nemal s rasou ani nič spoločné! CNN  bolo samozrejme pri tomto klamstve a zámernej propagande  prichytené a museli sa ospravedlniť za manipuláciu.

Ako sme už objasnili, v Milwaukee tento prípad nemal nič spoločné s rasou, bolo to černošský ozbrojený kriminálnik vs. černošský policajt. Aj napriek tomu protestujúci kričali, že protestujúci bijú a napádajú všetkých belochov v oblasti. Černošksá žena kričí v videu: “Je beloch? Dobite ho!”

 

Štatistiky

Keď si pozriete video od “kráľovnej Bey-Bey”, teda Beyonce, ďalšej celebrity odtrhnutej od reality, ktorá si takýmto spôsobom naháňa fanúšikov a zneužíva davovú psychózu, nevedomosť a neinformovanosť, je vám jasné, proti komu je namierené. Hovorím o videoklipe k pesničke Formation.

Videoklip sa odohráva v New Orleans – veľkomeste vs vysokou černoškou populáciou. Vo videu sedí na potápajúcom sa policajnom aute. Beyonce, ktorá sa stále snaží vyzerať čo najsvetlejšie ako sa dá – podorzievajú ju aj z bielenia svojej pokožky, má tentokrát oblečené typické černošské oblečenie a jej perfektné rovné vlasy nahradila černošská hriva. Ani jedna tanečníčka v jej videoklipe nie je beloška. Ak by si toto dovolila urobiť napríklad Taylor Swift, bola by médiami odsúdená na zánik a nikto by jej už nikdy zmluvu nedal. Pre Taylor Swift úplne stačilo, keď nakrútila video o hollywoodskych hviezdach v Afrike. No s černochmi je to o “hrdosti”. V klipe si môžete všimnúť  mnooho roasových infikátorov, a napríklad aj nápisy “Stop killing us”, teda prestaňte nás zabíjať.

Predpokladám, že všetci, ktorí tvrdia “Stop killing us” asi nevideli štatistiky.

Najväčšia šanca, že budete zastrelení policajtom je, ak ste beloch. Toto je grafika štatistiky z obetí zabitých policajtmi:

chartoftheday_5211_us_citizens_killed_by_police_2016_n

Podľa štatistík z dokumentu The color of crime, v USA sú veľké rozdiely medzi kriminálnymi aktivitami podľa rasy. Najmenej zločinov páchajú Ázijčania, po nich nasledujú belosi, tak Hispánci a nakoniec s najvyšším podielom kriminálnych aktivít sa nachádzajú černosi. V roku 2013 bola šanca, že černoch spácha vraždu 6 krát vyššia, než príslušník inej rasy a 12 krát vyššia, že zabije príslušníka inej rasy, než by sám bol zabitým práslušníkom inej rasy.

V roku 2013 zo 660 000 prípadov napadnutia medzi rasami, ktoré zahŕňalo belochov a černochov, z toho bolo 85% páchateľov černochov na belochov a iba 15% naopak. To znamená, že šanca, že černoch napadne belocha bola 27 krát vyššia, než by napadol beloch černocha. Pripomínam, že černosi tvoria len 13% z celkovej populácie v USA.

Na základe súčasných štatistík, ak by v New Yorku žilo len biele obyvateľstvo, počet vrážd by sa znížil o 91%, počet lúpeží o 81% a počet zastrelení o 91%.

V roku 2015 bola šanca, že bude černoch zastrelený policajtom 2,45 krát vyššia než beloch a 1,21 krát vyššia než Hispánec. Tieto čísla sú v norme a proporcii k tomu, koľko kriminality je spáchanej podľa podielu jednotlivej rasy a podľa pravdepodobnosti, že sa podozrivý bude brániť voči zadržaniu.

Za rok 2015 boli vraždy černochov spáchané policajtmi 4% z celkového počtu vrážd černochov za tento rok. Z tohto čísla bolo len 0,6% obetí neozbrojených, ostatní mali pri sebe zbraň. Od roku 1980 – 2008 bolo 93% všetkých černochov zavražedných inými černochmi.

Kompletnú správu, ktorá je spracovaná aj na základe štatistík FBI, si môžete v pdf verzii prezrieť tu.

Záver

FBI definuje domáci terorizmus ako  aktivity, dktoré majú nasledovné tri charakteristiky:

  • zahŕňajú akty, ktoré ohrozujú ľudský život a sú v rozpore s federálnymi alebo štátnymi zákonmi
  • javia sa ako že majú v úmysle zastrašiť civilistov, alebo ovplyvniť politiku vlády prostredníctvom donútenia alebo zastrašovaním, alebo ovplyvniť konanie vlády prostredníctvom deštrukcie, atetátu alebo únosu,
  • zároveň sa vyskytujú v územnej pôsobnosti USA.

Aktivity BLM napĺňajú všetky tieto body. Zámerne využívajú obyvateľov komunít na to, aby zvýšili rasové napätia. BLM si je plne vedomé toho, že keď si vezmú na mušku nejaký incident, prinesú so sebou kamery a pozornosť celého národu, dočasne použijú určité gestá, výroky, polopravdy, prípadne úplne výmysly, komunitou, na ktorú sa sústredia to otrasie a presne vedia, akú reakciu od nich dostanú. Vedia, že černošká komunita hlavne mladých ľudí nezaváha a využije niekoľko dní chaosu na ničenie všetkého, čo im bude stáť v ceste. Podpora, korú tejto organizácii média venujú, finančná podpora, ktorú táto organizácia dostáva, je neslýchaná. BLM nemá nič spoločné s rovnosťou a právami černochov. Ak by to tak bolo, snažili by sa o zmenu tam, kde je potrebná – teda vo vnútri komunity. Namiesto toho chcú, aby černosi bola vyvýšená rasa, ktorá môže beztresne konať bez ohľadu na dôsledky a viniť za všetko belochov. BLM je domáca rasistická teroristická skupina, ktorá svoje pôsobenie ešte neukončila som si istá, že do budúcna sa “máme ešte na čo tešiť”…

Advertisements

4 thoughts on “Pravda o ľavicovej teroristickej organizácii Black Lives Matter

  1. Pingback: Prvá prezidentská debata bola totálne zaujatá proti Trumpovi | Thought crimes

  2. Pingback: Clintongate – Kompletný profil Hillary Rodham Clinton | Thought crimes

  3. Pingback: Inauguračný report z prvej ruky (+FOTO) | Thought crimes

  4. Pingback: Pravda o tom, čo sa naozaj stalo v Charlottesville | Thought crimes

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s