Omar Mateen – radikálny islamista, ktorý vraždil v gayclube

Zaujatosť médií sa dnes už nedá ani prehliadnúť. Mainstreamové média nám určujú, čo je správne, čo nie, ako sa máme správať, čo si máme myslieť a čomu máme veriť. Akýkoľvek pokus o samostatné myslenie sa končí ich článkami o konšpiračných teóriách a vykresľuje ľudí, ktorí zapnú svoje myslenie a spochybňujú “oficiálnu verziu” ako bláznov s alobalom na hlave.

Veľmi málo alternatívnych médií ma šancu sa presadiť, osobne rada čítam Konzervatívny výber, kde sa častokrát neboja poukázať na fakty ohľadom utečencov a kriminálne aktivity, ktoré pod zámerným rúškom ingorovania masmédií títo ilegálni imigranti páchajú v Európe.

Ak by som mala definovať najsilnejšiu propagandu súčasných mainstreamových médií, boli by to nasledovné:

*”utečenci”

*Islam ako “nábeženstvo mieru”

*multikulturalizmus

*zbrane sú zlé a preto by bežní ľudia nemali mať prístup k zbraniam

*prezidentské voľby v USA, ako zhovadiť Trumpa a zabezpečiť, aby sa Hillary stala prezidentkou

Veľmi nešťastná správa, ktorá prišla dnes ráno z Floridy sa týka streľby v gayclube. Momentálne (12.6.2016 o 17.00) hlásia vyše 50 mŕtvych a vyše 53 ľudí zranených. Útočník vraj bol dobre pripravený, vtrhol do klubu a začal streľbu. Eliminoval ho až privolaný SWAT team. Už po pár hodinách od incidentu začala internet zaplavovať informácia, že útočník bol Omar Mateen. Yahoo, MSNBC, a ďalšie média, ho označujú ako amerického občana a celá udalosť bude vyšetrovaná ako domáci akt terorizmu. Nikde v masmédiách nie je ani zmienka o tom, že Omar bol moslim a teroristický útok bol v mene Islamu.

Pretože presne toto nepasuje naratívu masmédií, ako napríklad SME a Denník N. Ako môžu na jednej strane hájiť práva gejov a na druhej strane podporovať Moslimov a ich príchod do Európy a USA s tým, že sa im všetci musíme teraz klaňať a pchať sa im do zadku. Presne to robia všetci malí ľavičiari, všetci tí ktorí spustili akciu “Hug a Moslim” po tom, čo sa stali teroristické útoky v Paríži. Presne tí, ktorí si teraz zmenia profilovky na Facebooku na dúhu. Presne tí sú zodpovední za to, že terorizmus v Západnom svete prekvitá.

Stavím sa, že ani jedno masmédium nezverejní, či zbrane, ktoré pri streľbe použil, pochádzali z legálnej alebo nelegálnej držby. Pretože podľa ľavičiarov bežný človek predsa nemože vlastniť zbraň! Všetka vina bude hodená na zbrane. Som si istá, že čochvíľu bude mať prezident Obama tlačovú konferenciu a oznámi, že musíme začať prísnejšiu kontorlu predaja zbraní, že zbrane majú byť zakázane. Presne to isté nasleduje aj Európska Únia, ktorá mimochodom tento týždeň schválila dokument, ktorý sprísni držbu zbraní pre obyvateľov EÚ a možnosť získať a držať zbraň bude ešte tažšie.

Ako hlavný argument v prípade USA aj EÚ je ako obohratá platňa – aby sa teroristi len tak jednoducho nedostali k zbraniam. Každý, kto má aspoň kúsok funkčného mozgu vie, že je to totálna blbosť. Ľudia, ktorí majú zbrane v legálnej držbe s nimi nepáchajú trestné činy! Majú ich na obranu seba, svojej rodiny a svojho majetku. Na to, aby vám v USA predali zbraň nesmiete mať žiaden predchádzajúci záznam v registre trestov, som si istá, že rovnako to funguje aj v Európe. Nehovorím, že človek s legálne držanou zbraňou s ňou nemôže spáchať trestný čin a niekoho s ňou zastreliť. To je prirodzené, situácie ako táto sa stávajú, no to nie je dôvod na odzbrojenie zbytku bezúhonnej populácie! Tento človek, ktorý použije legálnu zbraň, aby spáchal trestný čin alebo niekomu ublížil, tak možu urobiť aj bez nej! Ak chce manžel zabiť manželku, môže ju zastreliť, môže ju zarezať s nožom, udrieť ju po hlave s tažkým objektom. Ak chce spôsobiť škodu veľkých rozmerov, može použiť auto a napáliť si to v plnej rýchlosti do davu ľudí. Može si na internete nájsť návod na to, ako si doma zostrojiť bombu. Ak chce niekto spáchať trestný čin, nepotrebuje na to legálne vlastniť zbrať a sprísnenie zákonov na ich držbu nebude mať efekt na počet trestných činov, akurát budú vykonané inou formou, nie zbraňou.

knife-surrender-bin.jpg
Source: http://www.shtfplan.com/headline-news/with-knife-murders-spiking-after-gun-ban-uk-urges-save-a-life-surrender-your-knife_06262015

Chcela by som dodať, že ľudia, ktorí sa rozhodli terorizovať západný svet, či už sa bavíme o Charlie Hebdo, parížskom teroristickom útoku, útoku na bruselskom letisku, alebo sa bavíme o prestrelkách medzi gangami a vraždami v černošských alebo hispánskych ghettách, sa nedejú legálne držanými zbraňami. Moslimovia si nájdu spôsob ako si tieto zbrane zohnať ilegálne, takisto aj populácia v ghettách. Opakujem, väčšina týchto aktov je spáchaná ilegálne nadobudnutými zbraňami, čo však média stále zabudnú spomenúť.

Masmédiam vobec nesedí tento naratív o islamistickom strelcovi, ktorý vyvraždil gayclub. Práve preto to SME nedalo na Facebook, práve preto je text pekne schovaný a sformulovaný, aby to vyznelo, že nejaké vyšinutý kresťanský belošský fanatik (a určite aj Trumpov podporovateľ) vtrhol do klubu a začal strieľať. Pretože kresťania sú naozaj vyšinutí, že? Najviac ma pobavil fakt, že Pohoda sa rozhodla o postavenie minaretu ako “umeleckého diela”. Všetci títo mladí ľavičiari, ktorí si myslia, že sú na strane “slobody”, sú práve naopak tí, ktorí chcú všetko kontrolovať a odoberať bezúhonným ľuďom práva. Sú to tí, ktorí hania kresťanov, odsudzujú ich za ich nepodporovanie homosexuálov, odmietanie potratov, na druhej strane podporuju Islam – náboženstvo, ktoré podporuje zabíjanie homosexuálov, odopiera základné ľudské práva ženám, schvaľuje pedofíliu. Už ani neviem, či ľavičiarstvo je nedostatok informácií alebo chýbajúca časť mozgu, pretože to, čo momentálne predvádzajú masmédia na čele so slniečkármi (v USA ich volajú liberals alebo libtards), spolu s bratislavskou kaviarňou ide proti akejkoľvek logike zdravého rozumu.

Po udalostiach dnešného dňa možeme sledovať, ako identita tohto človeka bude zmietnutá pod koberec, pretože nesedí naratívu. Namiesto toho sa obrátime na to, aby bola zvýšená kontrola zbraní. Ako sú masmédia fér, keď je pri každom procese ohľadom smrti Freddieho Greya v Baltimore v nadpise spomenuté, že bol černoch? Budeme teraz všade písať, že Omar Mateen, ktorý v mene Islamu (náboženstva mieru a lásky) zabil 50 ľudí bol radikálny moslim? O tom pochybujem.

Západná kultúra je založená na slobode slova a individuálnej slobode. Islam ako viera nie je komptaibilná s našimi hodnotami a našou kultúrou. Ja naozaj nevidím, ako sa belosi hrnú do moslimských krajín, kde sa hromadne odpaľujú v mene kresťanského Boha, dožadujú sa nosiť všade bikiny, presadzujú tám práva žien a gejov, protestujú polonahé ako kedysi Femen. Keby to len skúsili! Namiesto toho my musíme stále rešpektovať pravidlá lokálnej kultúry, zatiaľ čo im je v Európe a Amerike tolerované všetko. Všetky zvyky, náboženstvo a kultúru, ktorú si so sebou priniesli musíme ticho akceptovať. Naše práva, slobody a kultúra sú utláčané. Na Slovensku to ešte tak nie je veľmi vidieť, pretože z hľadiska sociálnych dávok nie sme pre nich top, no táto kultúrna geocída sa už udiala takmer vo všetkých západných krajinách. V mnohých obchodoch vám v USA už ani nepoprajú “Merry Christmas”, pretože to môže uraziť iné kultúry, takže teraz už len “Happy Holidays!”. Vianočné trhy už nie sú “Christmas markets”, ale “Winter festival”. Vianočné prázniny nahradili zimné prázniny. V Európe rušia alebo premenúvajú Vianočné trhy, Brusel jeden rok postavil ohavnú kovovú konštrukciu ktorá akože pripomínala vianočný stromček, aby neurazila Moslimov, ktorí tam žijú.

V dnešnej dobe je asi najdôležitejšie zachovať si zdravý úsudok. Nedovoliť médiám, aby nás manipulovali, aby nám tvrdili, že sme rasisti, len preto, že si nechceme do našej kultúry nasťahovať celý blízky východ a Afriku. Mali by sme veci nazývať pravým menom a pokiaľ je nám už dnes jasné, že všetky teroristické útoky sú páchadné Moslimami v mene Islamu, stojí to na zamyslenie a prehodnotenie imigračnej politiky a “náboženskej tolerancie”.

Sources:

http://www.breitbart.com/big-government/2016/06/12/shooting-mass-casualty-situation-orlando-gay-nightclub/

http://abcnews.go.com/US/wireStory/latest-orlando-police-report-controlled-explosion-39789724

http://rendezvous.blogs.nytimes.com/2012/12/01/christmas-tree-controversy-fires-multicultural-belgium/

With Knife Murders Spiking After Gun Ban, UK Urges “Save a Life–Surrender Your Knife”

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s